STÁHNĚTE SI EBOOK 50 NÁPADŮ, O ČEM TVOŘIT VIDEA >>>

+420 702 075 709

JAK PROBÍHÁ TVORBA ANIMOVANÉHO VIDEA?

Pošlete mi vaši nezávaznou poptávku na e-mailovou adresu: info@animacka.cz 

Zpracuji vám obratem cenovou kalkulaci a plán realizace.

Pošlu vám videonávod, jak napsat scénář pro vaše video nebo vám ho vytvoří náš copywriter.

Vymyslíme vám storyboard (příběh) a vytvoříme hlavní animované postavičky.

Jakmile si odsouhlasíme scénář, profesionální moderátor/ka jej ve studiu namluví. Video je možné vytvořit i v různých jazykových mutacích.

Jakmile budeme mít všechny podklady (scénář, logo) začneme s realizací vašeho videa. Vytvoříme tematické pozadí, postavy, různé efekty, hudbu a poutavé texty.

Poté vám zašleme vyhotovenou první finální verzi animovaného videa k připomínkám, které následně obratem zapracujeme.

Jakmile si odsouhlasíme finální verzi animovaného videa, zašleme vám jej ve fullHD rozlišení ve formátu mp4.

Nejčastěji kladené dotazy:

1) Jak mi animované video může pomoc v mém podnikání?

Animované video se používá především pro představení firmy nebo nového produktu či služby. Má několik výhod oproti běžnému textu na webu. Jestli nějaký obrázek vydá za tisíc slov, představte si za kolik vydá jedna minuta videa. Vzhledem k rychlé informační době nemáme čas vyhledávat a konzumovat informace příliš dlouho. Chceme kvalitní řešení hned a rychle. Průměrný uživatel internetu udrží pozornost asi 8 sekund. Když ho nezaujmete v těchto prvních 8 sekundách odejde hledat své informace jinam.

2) Jaké podklady mám dodat pro vytvoření animace?

Abychom mohli začít tvořit vaše animované video, potřebujeme od vás napsaný scénář, který nám buď dodáte nebo vám ho vytvoříme my na míru. Dále logo, popřípadě další obrázky či fotografie, které budete chtít do videoanimace začlenit. Aby animované video maximálně splnilo svůj účel, potřebujeme vědět, co je cílem vašeho videa a na jakou cílovou skupinu má být video zaměřené.

3) Můžete mi pomoc se scénářem? Nevím, jak na to.

Ano, se scénářem vám samozřejmě můžeme pomoci. Nabízíme služby profesionálního copywritera, který marketingově upraví scénář na základě vašich poslaných informací. Avšak vy znáte svůj produkt nebo službu nejlépe, proto doporučuji vytvořit si scénář k videu sám za pomoci videonávodu, který jsem pro vás zdarma připravila. Naleznete ho na našem webu. Doporučuji držet se scénáře krok po kroku. Ve scénáři drobné chyby na kráse doladíme spolu tak, aby video splnilo svůj účel.

4) Jak dlouho trvá vytvoření animovaného videa?

Vytvoření animovaného videa trvá od dodání kompletních podkladů cca 10-14 dní. Pokud potřebujete vaše animované video dříve, je možné využít za příplatek služby expresního dodání.

5) Je profesionální moderátor v ceně animovaného videa?

Služby profesionálního moderátora či moderátorky jsou v ceně animovaného videa.Profesionální dabing vám dokážeme zajistit i v různých jazykových mutacích.

6) Mohu si animované video namluvit sám?

Samozřejmě si video můžete namluvit i sami, ale důrazně to nedoporučuji, jelikož zvuk ovlivňuje celkovou kvalitu videa až z 50%. Popřípadě pokud máte vlastního profesionálního moderátora a dodáte mi audio nahrávku, tak není problém ji připojit k vašemu animovanému videu.

7) Je možné se domluvit na množstevní slevě?

Ano, je. Množstevní slevy řešíme s klienty individuálně.

8) Jak probíhá proces tvorby animovaného videa?

Nejprve si společně zavoláme nebo napíšeme, položíme vám několik otázek a také si pečlivě nastudujeme váš web, abychom lépe poznali vaše podnikání. Pak přijde na řadu vytvoření scénáře. Poté vám vytvoříme grafické návrhy hlavních postaviček ke schválení. Jakmile si odsouhlasíme scénář, moderátor jej ve studiu namluví. Po dodání všech podkladů a zaplacení 30% zálohy začneme pracovat na vašem animovaném videu. Poté vám zašleme vyhotovenou první finální verzi animovaného videa k připomínkám, které následně zapracujeme. Jakmile si odsouhlasíme finální verzi animovaného videa, zašleme Vám jej ve fullHD rozlišení ve formátu mp4. Jako bonus od nás zdarma získáte Příručku, jak co nejlépe propagovat vaše animované video, neboť vytvořením animovaného videa naše práce nekončí. Naším cílem je, aby vám vaše videoanimace přivedla co nejvíce zákazníků.

9) Jsou možné následné korektury po vytvoření finálního díla?

Ano, pokud u vás dojde například: ke změně kontaktních údajů, loga apod. máte od nás tyto drobné korektury zdarma.

10) Jak mám animované video následně použít a propagovat v podnikání?

Doporučuji Vám jej umístit na viditelné místo na vašem webu, ideálně na hlavní stránku. Dále na něj odkazovat ve vašich emailech, použít placenou Facebookovou reklamu, umístit video na prodejně, na veletrzích a dalších místech, kde jsou vaši zákazníci. Jakmile se stanete našimi zákazníky, obdržíte od nás zdarma také příručku, jak co nejlépe propagovat vaše animované video.