STÁHNĚTE SI EBOOK 50 NÁPADŮ, O ČEM TVOŘIT VIDEA >>>

+420 702 075 709

REFERENCE

OBORY, PRO KTERÉ JSME TVOŘILI ANIMOVANÁ VIDEA:

Reality

HR - Personalistika

Aplikace a Software

Korporáty – B2B Segment

Zdravotní péče

Vzdělávání

Marketing

IT

Fitness

Webové portály

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI:

Petra Holubcová - www.system4u.cz

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. - www.projektoveriadenie.sk

Spolupráce s Vámi byla velmi snadná. Jste kreativní, ochotná, přátelská a profesionální. Komunikace s Vám je výborná a vždy se dalo na všem skvěle domluvit. Oceňuji Vaši rychlost. Vytvořené video je skvělé a jsou na něj samé chvály, jak ze strany klientů, tak i mých kolegů. Rozhodně to není poslední video, které jsme spolu vytvořili. Těším se na další spolupráci s Vámi a další videa, která dokážou přeměnit návštěvníky webu v klienty.

David Majer realitní makléř

Spoluprácu s Petrou vrelo odporúčam. Okamžite sa navnímala do mojej predstavy. Poskytla mi profesionálne vedenie pri tvorbe scenára aj textu. Výsledok predčil moje očakávania. Animácia BIZNIS ŠKOLA pre obchodných zástupcov je skvelá. Ďakujem Petra. Vaše druhé meno je KVALITA. J Aj v budúcnosti sa na vás rada obrátim. Veľmi sa mi páči vaša práca a ešte viac váš prístup.

Ol‘ga Koklesová, www.olgakoklesova.sk

Jsem naprosto spokojený s prácí celého týmu Animačka.cz a obvzláště s naprostým nasazením a ochotou paní Petry Svobodové. Je až neuvěřitelé, jak detailně dokázal Váš tým vyslyšet mé požadavky a splnit je díky své vlastní kreativitě až za hranicemi očekávání. Tímto bych chtěl Animačku.cz moc pochválit, poděkovat Vám a doporučit pro všechny podnikatele, kteří chtějí tímto originálním způsobem, odlišit svůj business od těch ostatních. Ještě jednou VELKÉ DÍK.

Pavel VanišNeighborCook s.r.o.

„Ponuku Petry Svobodovej na spracovanie videoanimácie som objavil v dobe, kedy sme pripravovali reštart marketingu našej spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s. r. o. Jej koncept videoanimácie mi plne zapadol do tvorby nového predajného webu www.projektoveriadenie.sk. S Petrou sa spolupracuje veľmi dobre najmä preto, že je zameraná na kvalitný výsledok a spokojného zákazníka. V priebehu našej spolupráce flexibilne zapracovala všetky naše požiadavky – je to proste profesionálka. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.“

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. výkonný riaditeľ GARANT PARTNER PLUS

"Spolupráce s Petrou Svobodovou byla přesně taková, jakou jsem si představovala - kreativní, příjemná a profesionální. Poradila mi, které věci ohledně přípravy videa zvládnu určitě sama, a které je lepší svěřit do rukou profesionálů. Na základě mého scénáře potom vytvořila video, do kterého následně rychle a nápaditě přidala moje dodatečné požadavky. Video je prostě skvělé, což dokazují zatím jenom samé pozitivní ohlasy. Děkuji."

Jolana Bieliková www.kapkavitality.cz

Web Animačka.cz je stručný, vytvářená práce je velice hezká,ceny jsou příznivé,komunikace je rychlá a bez problémů. Doporučuji 🙂

Tomáš Havránek www.ibeeat.com

Děkujeme Petře Svobodové za skvělou spolupráci při tvorbě animačního videa pro naší kontaktní a seznamovací aplikaci Next2You. S Petrou byla v průběhu tvorby videa naprosto bezproblémová komunikace. Video bylo vytvořené včas a za férovou cenu.

Aleš Jirec, Next To Youwww.next2u.com/en/

S Animacka.cz Petrou a jej Tímom sa nám spolupracovalo výborne, každé naše slovo bolo vypočuté a aj nekonečné pripomienky zapracované. Mali sme predstavu ako dostať všetky info do jedného krátkeho videa a s Petrou sa nám to aj podarilo. Animacka.cz môžeme len a len odporučiť.

Alexander Okošwww.domelie.cz

Pomůžeme i vám rychle a snadno vysvětlit příběh vaší značky.