+420 702 075 709 CZ-EN

REFERENCE

Podívejte se na to, jak našim zákazníkům pomohla animovaná videa v jejich podnikání

UKÁZKY NAŠICH PRACÍ

a mnohem více dalších videí...

A co říkají naši klienti ?

Petra Holubcová - www.system4u.cz

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. - www.projektoveriadenie.sk

Spolupráce s Animačkou byla velmi snadná. Petra je kreativní, ochotná, přátelská a profesionální. Komunikace je výborná a vždy jsme se na všem skvěle domluvili. Oceňuji také rychlost, vytvořené video je skvělé a jsou na něj samé chvály, jak ze strany klientů, tak i mých kolegů. Rozhodně to není poslední video, které jsme spolu vytvořili. Těším se na další spolupráci s Animačkou a další videa, která přemění návštěvníky našeho webu v zákazníky.

David Majerrealitní makléř

Spoluprácu s Petrou vrelo odporúčam. Okamžite sa navnímala do mojej predstavy. Poskytla mi profesionálne vedenie pri tvorbe scenára aj textu. Výsledok predčil moje očakávania. Animácia BIZNIS ŠKOLA pre obchodných zástupcov je skvelá. Ďakujem Petra. Vaše druhé meno je KVALITA. Aj v budúcnosti sa na Vás rada obrátim. Veľmi sa mi páči Vaša práca a ešte viac Váš prístup.

Oľga Koklesová www.olgakoklesova.sk

Jsem naprosto spokojený s prácí celého týmu Animačky a obvzláště s naprostým nasazením a ochotou paní Petry Svobodové. Je až neuvěřitelné, jak detailně dokázali vyslyšet mé požadavky a splnit je díky své vlastní kreativitě až za hranice očekávání. Tímto bych chtěl Animačku moc pochválit, poděkovat a doporučit pro všechny podnikatele, kteří chtějí tímto originálním způsobem odlišit svůj business od těch ostatních.

Pavel VanišNeighborCook s.r.o.

Ponuku Petry Svobodovej na spracovanie videoanimácie som objavil v dobe, kedy sme pripravovali reštart marketingu našej spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s. r. o. Jej koncept videoanimácie mi plne zapadol do tvorby nového predajného webu www.projektoveriadenie.sk. S Petrou sa spolupracuje veľmi dobre najmä preto, že je zameraná na kvalitný výsledok a spokojného zákazníka. V priebehu našej spolupráce flexibilne zapracovala všetky naše požiadavky – je to proste profesionálka. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD.výkonný riaditeľ GARANT PARTNER PLUS

Spolupráce s Animačkou byla přesně taková, jakou jsem si představovala - kreativní, příjemná a profesionální. Petra mi poradila, které věci ohledně přípravy videa zvládnu určitě sama, a které je lepší svěřit do rukou profesionálů. Na základě mého scénáře potom vytvořila video, do kterého následně rychle a nápaditě přidala moje dodatečné požadavky. Video je prostě skvělé, což dokazují zatím jenom samé pozitivní ohlasy. Děkuji.

Jolana Bielikováwww.kapkavitality.cz

Web Animačka.cz je stručný, vytvořená práce je velice hezká, ceny jsou příznivé, komunikace je rychlá a bez problémů. Doporučuji.

Tomáš Havránekwww.ibeeat.com

Děkujeme Petře Svobodové za skvělou spolupráci při tvorbě animačního videa pro naší kontaktní a seznamovací aplikaci Next2You. S Petrou byla v průběhu tvorby videa naprosto bezproblémová komunikace. Video bylo vytvořené včas a za férovou cenu.

Aleš Jirecwww.next2u.com/en/

S Animackou Petrou a jej tímom sa nám spolupracovalo výborne, každé naše slovo bolo vypočuté a aj nekonečné pripomienky zapracované. Mali sme predstavu ako dostať všetky info do jedného krátkeho videa a s Petrou sa nám to aj podarilo. Animacku môžeme len a len odporučiť.

Alexander Okošwww.domelie.cz

Obory, pro které jsme animovaná videa tvořili

Reality

Personalistika

Aplikace a Software

Korporáty – B2B Segment

Zdravotní péče

Vzdělávání

Marketing

IT

Fitness

Webové portály

Země, pro které jsme animovaná videa tvořili

Maďarsko

Belgie

Slovensko

Polsko

Německo

Španělsko

Portugalsko

Kazachstán

Anglie

Česká republika